Projekt budynku

rzut techniczny projektu domku jednorodzinnego
dom jednorodzinny do Osiedle z widokiem
taras w domku jednorodzinny do Osiedle z widokiem
taras w domku jednorodzinny do Osiedle z widokiem

Opis projektu

Nasz projekt to nowoczesny i parterowy dom jednorodzinny, który odpowiada potrzebom nawet czteroosobowej rodziny. Dzięki dobrze rozplanowanej przestrzeni, z wyraźnym podziałem na strefę dzienną i nocną, jest w pełni wygodny i komfortowy w codziennym użytkowaniu – zarówno przed najmłodszych, jak i starszych członków rodziny.

Projekt domu z wygodnymi strefami, garażem oraz podcieniem

Przestronna część dzienna to proste i klasyczne połączenie salonu, jadalni i kuchni ze spiżarnią, zaś strefa intymna składa się z 3 sypialni i łazienki. Największa sypialnia posiada własną garderobę i łazienkę. Wejść do domu można przez praktyczny podcień chroniący przed deszczem, słońcem i innym zjawiskami pogodowymi. Z wiatrołapu prowadzi wejście do dużej kotłowni na każdy rodzaj paliwa. O praktycznych walorach budynku świadczy również garaż o szerokości 1,5 miejsca postojowego, dzięki któremu domownicy mogą znaleźć dodatkową przestrzeń na przechowywanie niezbędnych sprzętów domowych czy ogrodniczych (jak i m.in. narzędzi do majsterkowania czy nawet rowerów). Prosta, nowoczesna i zwarta bryła budynku pozwala na łatwą i stosunkowo niedrogą budowę – co na pewno ucieszy tych inwestorów, którzy zastanawiają się nad budową domu – jako alternatywie dla zakupu mieszkania. Pomimo prostej bryły i niewielkich gabarytów dom prezentuje się niezwykle elegancko i na pewno przypadnie do gustu nam, rodzinie oraz znajomym.

Projekt z tarasem – idealnym miejscem na posiłki w rodzinnym towarzystwie

Salon otwiera się na wyjątkowy taras, który na pewno zrobi wrażenie na naszych bliskich. Niezależnie od tego, czy postanowimy zorganizować urodzinowe przyjęcie dla dziecka, czy zaprosimy rodzinę na rocznicę ślubu – na pewno stanie się wygodnym miejscem rozmów, jedzenia przekąsek, większych posiłków lub nawet grilla. Ogród z bujną roślinnością będzie tutaj idealnie pasować, dlatego warto zadbać również o kwiaty, które dopełnią surowy, nowoczesny i minimalistyczny budynek.

Jeżeli nasze dzieci lubią bawić się na świeżym powietrzu – w otoczeniu natury, zawsze możemy mieć je na oku – właśnie z przestrzeni tarasowej! To w pełni funkcjonalne rozwiązanie, które dodatkowo pomoże poczuć się zrelaksowanym po każdym dniu pełnym obowiązków… szczególnie po pracy.

Aranżacja wnętrza 3D – zobacz, jak może wyglądać Twój dom

Znajdująca się na zdjęciach przykładowa aranżacja wnętrza 3D to przykład tego, jak stylowo można zaprojektować wnętrze. Dom jeszcze wiele razy nas zachwyci i bardzo polecamy wziąć go pod uwagę, podczas poszukiwań idealnego projektu domu.

Technologia wykonania:

  • Dach płaski kryty membraną
  • Tynk akrylowy
  • Strop lekki
  • Ściany wewnętrzne: murowane, pustak ceramiczny
  • Ściany zewnętrzne: dwuwarstwowe, pustak ceramiczny docieplany styropianem
  • Ogrzewanie: pompa ciepła